UAB "Veliuonos gamyba" - metalo ir medienos konstrukcijų gamyba

Mes kuriame

Apie mus

UAB "Veliuonos gamyba" – tai jauna, veržli, aukštos kokybės produktus kurianti įmonė.
Šios įmonės įkūrėjai – vienos šeimos atstovai – savo versle puoselėja tradicijos, bendruomeniškumo ir atvirumo vertybes. UAB "Veliuonos gamyba" gimė siekiant naujam gyvenimui prikelti kadaise šeimai priklausiusį ūkį. Sugrįžęs į jaunosios kartos rankas, ūkis buvo pritaikytas metalo ir medienos apdirbimui.

Įmonė įkurta visai netoli Nemuno, kur kiekvieną pavasarį galima stebėti gražiausius Lietuvos vandens paukščius, semtis iš jų įkvėpimo, todėl įmonės gaminiai ženklinami WOOD DUCK prekės ženklu. Veliuonos - miestelio, greta, kurio veikia įmonė, augimas yra antroji priežastis, kodėl atsirado šis prekės ženklas. Įmonėje dirba jauni, kūrybiški, energingi vietos gyventojai, kuriems WOOD DUCK yra viena iš priežasčių nepalikti gimtųjų vietų.

UAB "Veliuonos gamybos" gaminiai – lauko gimnastikos aikštelės, stadionų ir privačių sklypų tvoros, įvairios metalo konstrukcijos, lauko baldai – gaminami pasitelkiant naujausias technologijas, taikant aukščiausius saugumo standartus ir ieškant geriausių sprendimų kiekvienu atveju.

Didžiąją dalį gaminių eksportuojame į Skandinavijos šalis, tačiau mielai imamės užsakymų ir Lietuvoje. Juk kuo daugiau sporto aikštelių, stadionų ir aktyvaus laisvalaikio zonų, tuo sveikesnė ir laimingesnė visuomenė. O mūsų įmonei didelė garbė prisidėti šią laimę kuriant.